Přenosné aplikace

Nechte za vás pracovat vaše média! Jako laskavost pro naše zákazníky vám přinášíme následující freewarové aplikace. Jak uvidíte, můžete vybírat z různých aplikací. Až příště budete na cestách a nebudete mít přístup k vašemu PC, spusťte kteroukoli z těchto aplikací přímo z vaší USB jednotky. Aplikace se snadno instalují i používají.

Bundled Suites
File Name OS Size
Portable Apps Suite (Standard) Win98
and up
89.5 MB Download
Portable Apps Suite (Lite) Win98
and up
30.4 MB Download

PortableApps Suite™ je sada přenosných aplikací, mezi které patří webový prohlížeč, e-mailový klient, kancelářské aplikace, kalendář / plánovač, klient pro chat, antivirus, hra sudoku, pomůcka pro zálohování a integrované menu. To vše je nakonfigurováno tak, aby pracovalo i na přenosném médiu. Jen tuto sadu přetáhněte na své přenosné zařízení a jste připraveni vyrazit.

Official Website
Internet Applications
File Name OS Size
Mozilla Firefox® Portable Win98
and up
5.85 MB Download

Mozilla Firefox®, Portable Edition je populární webový prohlížeč Mozilla Firefox upravený jako přenosný aplikace, takže si s sebou můžete brát své záložky, rozšíření a uložená hesla. Mozilla Firefox je rychlý, plně vybavený a snadno použitelný webový prohlížeč. Má mnoho skvělých funkcí, včetně blokování překryvných oken, používání záložek, integrovaného hledání, zvýšeného zabezpečení soukromí, automatických aktualizací a více.

Official Website
Mozilla Thunderbird® Portable Win98
and up
5.99 MB Download

Mozilla Thunderbird je bezpečný, rychlý a snadno použitelný e-mailový klient. Má mnoho skvělých funkcí, včetně rychlého hledání zpráv, přizpůsobitelného zobrazení, podporu protokolů IMAP/POP, podporu RSS a více. Plus - přenosná verze neponechává žádné osobní informace na počítači, přes který byla spuštěna, takže si můžete brát své e-maily i adresář kamkoli jdete.

Official Website
Gaim Portable Messanging Client (English) Win98
and up
6.9 MB Download
Gaim Portable (Multilingual) Win98
and up
7.7 MB Download
Gaim Portable je univerzální klient pro chatovou komunikaci, přizpůsobený do přenosné aplikace, takže můžete s sebou nosit své nastavení chatu a seznamy kamarádů. Má všechny stejné skvělé funkce jako Gaim, včetně podpory sítí AOL, Yahoo, MSN, ICQ a Jabber, ale nemusí se nic instalovat na místní PC. Official Website
Music & Video Applications
File Name OS Size
VLC Media Player Portable (Multilingual) Win98
and up
9.3 MB Download

VLC Media Player Portable je populární přehrávač médií VLC upravený do přenosné aplikace, takže můžete brát s sebou své audio i video soubory společně se vším, co potřebujete k jejich přehrávání na cestách. Můžete jej uložit do své USB Flash jednotky, do MP3 přehrávače, přenosného pevného disku nebo na jakýkoli počítač, aniž by zanechával jakékoli vaše osobní informace.

Official Website
Graphics & Images
File Name OS Size
GIMP Portable (English) Win98
and up
8.6 MB Download

GIMP Portable je volně distribuovaný program pro takové úkoly, jako jsou retušování fotografií a kompozice či úpravy obrázků. Nabízí mnoho možností. Můžete jej používat jako jednoduchý malovací program, retušovací program pro velmi kvalitní fotografie, nástroj pro hromadné renderování obrázků, převodník formátů obrázků a dále.

Official Website
Office Applications
File Name OS Size
OpenOffice.org Portable Win98
and up
65.1 MB Download

OpenOffice.org Portable je plně vybavený kancelářský balík kompatibilní s Microsoft Office, Word Perfect, Lotus a dalšími kancelářskými aplikacemi. Je snadno použitelný a na funkce bohatý a poskytuje téměř všechny funkce, které očekáváte od kancelářského balíku - a je zdarma. Je to kompletní kancelářský balík -- obsahuje textový editor, tabulkový procesor, nástroj na tvorbu prezentací, aplikaci pro kreslení a databáze -- vše zabalené do přenosné aplikace, takže můžete brát všechny své dokumenty a vše, co potřebujete pro práci s nimi, kamkoli jdete.

Official Website
Sumatra PDF Portable Win98
and up
1.1 MB Download
Sumatra PDF je malý, zdarma poskytovaný open-source PDF prohlížeč pro Windows. Sumatra má minimalistický design. Jednoduchost má vyšší prioritu než spousta funkcí. Je malý a velmi rychle se spouští. Official Website
File Utilities
File Name OS Size
ClamWin Portable AntiVirus Win98
and up
5.87 MB Download
ClamWin Portable je populární antivirus ClamWin upravený do přenosné aplikace, takže svůj antivirus můžete brát s sebou a kontrolovat soubory na cestách. Můžete jej uložit do své USB Flash jednotky, MP3 přehrávače, na přenosný pevný disk nebo CD a použít jej na jakémkoli počítači, aniž byste na něm zanechávali jakékoli své osobní informace. . Official Website
KeePass Portable Win98
and up
1 MB Download

KeePass ze zdarma poskytovaný open-source správce hesel, který vám pomůže bezpečně spravovat vaše hesla. Všechna svá hesla můžete uložit do jedné databáze uzamčené jedním hlavním heslem nebo klíčem na disku. Pro odemknutí celé databáze si tedy musíte pamatovat pouze jedno hlavní heslo nebo vložit klíč z disku.

Official Website
PC Inspector File Recovery Win98
and up
5.83 MB Download

PC Inspector File Recovery je program na obnovu dat, který vám pomáhá obnovit ztracená, odstraněná nebo poškozená data v počítači.

Official Website
Games
File Name OS Size
Sudoku Portable Win98
and up
437 KB Download

Sudoku Portable je zábavná hra Sudoku upravená do přenosné aplikace, takže můžete hrát i na cestách. Můžete ji uložit do své USB Flash jednotky, MP3 přehrávače, na přenosný pevný disk nebo CD a použít ji na jakémkoli počítači, aniž byste na něm zanechávali jakékoli své osobní informace.


0,0898 secEngine by Business Route 2.5